Loading
Про нас

Про нас

XIZI - світовий лідер в проектуванні, дослідженнях і розробках, виробництві, маркетингу, монтажі і післяпродажному обслуговуванні ліфтової продукції і ескалаторів.

Про компанію

XIZI ELEVATOR CO., LTD. є дочірньою компанією, яка повністю належить XIZI UHC, з торговою маркою «XIZI». Компанія орієнтована на ринки високого класу, прагнучи до значного стратегічного розвитку ліфтового бізнесу XIZI UHC. Бренд XIZI зародився в 1981 році та проіснував понад 35 років та надав найвидатніші рішення в області будівельних перевезень для більш ніж 60 країн і регіонів світу, постійно завойовуючи визнання ринку і довіру партнерів. XIZI послідовна від початку і до кінця, наполягаючи на тому, щоб повернутися до основ, випускати ідеальні продукти, залишаючись вірним своїй місії.

Штаб-квартира XIZI знаходиться на березі озера Ціншань, відомого як «Зелена Кремнієва Долина». Компанія має статутний капітал у розмірі 2155 млн юанів і близько 10000 співробітників. Це провідне ліфтове підприємство високого класу в Китаї, що спеціалізується на комплексному проєктування, дослідженнях і розробках, виробництві, маркетингу, монтажі та післяпродажному обслуговуванні. Продукція компанії містить в собі такі позиції, як пасажирський ліфт, панорамний ліфт, лікарняний ліфт, вантажний ліфт, ескалатор, травелатор, домашній ліфт і т.д., 8 серій і більш як 10 типів ліфтів.

Компанія знаходиться в цій галузі вже понад 35 років, проводить наукові дослідження та використовує інноваційні можливості у своїх проєктах. Зараз у неї понад 300 технічних фахівців в галузі досліджень і розробок, 60 патентних проєктів, 20 ключових дослідних і дослідно-конструкторських проєктів і випускається, в середньому, 3 або 4 нових продукти в рік. Водночас компанія офіційно заснувала науково-дослідний інститут XIZI при університеті Чжецзян. XIZI широко співпрацює з відомими університетами, такими як Університет Цінхуа і Шанхайський університет Цзяотун, з метою розвитку своєї спеціалізації продуктів, модернізації виробництва та розширення підприємства. Він створив свій науково-дослідний центр, центр виробництва і три платформи центру контролю якості. Дотримуючись концепції «Успіхи в часі, постійні інновації», компанія завжди зберігає сильну конкурентоспроможність.

Компанія Xizi Elevator Technology Co., Ltd. володіє провідним виробничим обладнанням та першокласними умовами виробництва в тій же галузі. Використання високоякісного технологічного обладнання забезпечує надійну гарантію якості продукції та технологій обробки.

Компанія сертифікована Системою менеджменту якості ISO9001, Системою екологічного менеджменту ISO14001, Системою менеджменту охорони праці та промислової безпеки OHSAS18001, а також сертифікацією відповідності вимогам ринку на вищому рівні у світі, такий як сертифікація CE для визнання провідного продукту на ринку ЄС, сертифікація CSA для доступу на ринки Північної Америки. Компанія має ліцензію на виробництво високого рівня у вітчизняній промисловості та дозвіл на установку і технічне обслуговування рівня А.

Маркетингова мережа компанії формує стратегічну схему «Одна штаб-квартира, п'ять великих регіонів», а продукти поширюються по всій країні. XIZI відкрила 34 філії та 28 агентств в різних центральних містах, таких як ХанчжоуЦзінаньЧаншаСямінь, Ченду, Чунцін, Тяньцзінь, Сіянь, Хе фей і Нанкін, та інших, взявши на себе зобов'язання надавати повний спектр послуг для клієнтів. Ліфтові пристрої експортуються в 70 країнах і регіонів, включаючи Європу, Близький Схід, Південно-Східну Азію, Австралію і т.д. Тим часом компанія створила різні ексклюзивні агентства і має довгострокових стратегічних партнерів по співпраці, а також сформувала добре зарекомендовану міжнародну систему продажів і обслуговування.

«Щиро обслуговуємо кожен ліфт, надаємо клієнтам безпечні та довговічні продукти» - така філософія бізнесу XIZI. Компанія наполягає на корпоративному дусі постійного прагнення до безпечної, ефективної, енергоощадної та комфортної продукції, щоб надавати клієнтам технології, продукти та послуги світового класу.