Loading

Ліфти

Компанія "XIZI Elevator Group" здійснює проєктування, виробництво, монтаж, технічне обслуговування і продаж вантажних ліфтів XIZI в усі регіони України, ближнього зарубіжжя і світу в цілому.

Вантажні ліфти

Компанія "XIZI Elevator Group" здійснює проєктування, виробництво, монтаж, технічне обслуговування і продаж вантажних ліфтів XIZI в усі регіони України, ближнього зарубіжжя і світу в цілому. Це надійні системи від відомих виробників, які розроблені з урахуванням різного цінового сегмента. Вони ефективно забезпечують транспортування вантажів між рівнями будівлі і застосовуються практично у всіх сферах діяльності і життя людини. З їх допомогою доставляються на різні поверхи об'єкта меблі, обладнання, будматеріали та інші вантажі, які мають велику вагу та об'єм. Вони знайшли своє застосування в різних галузях народного господарства, в приватному і комерційному секторі, на складах і великих магазинах, для підйому автомобілів, руди і робочих з шахти.

Особливості вантажних ліфтів XIZI

Вантажна серія ліфтів XIZI розроблена у відповідності з усіма вимогами до цього типу обладнання. Вони надійні, повністю безпечні. Працюючи на безредукторному приводі, здатні здійснювати підйом вантажів до 2000 кг, при цьому монтуються як всередині приміщення, так і на відкритому просторі.

Основне завдання вантажних ліфтів - підвищувати продуктивність підприємства і ефективність роботи компанії, полегшувати роботу персоналу і збільшувати показники вантажообігу.

До основних переваг можна віднести:

  • Відповідність обладнання європейським стандартам, що підтверджується наявністю сертифікатів якості, техніки безпеки та екологічних норм;
  • Ліфти енергоефективні, так як при розробці використовується енергозберігаюча технологія;
  • Представлені моделі гарантують стабільність в роботі, тривалий експлуатаційний термін і безвідмовність всіх механізмів і систем;
  • Відмінна ремонтопридатність завдяки тому, що компанія пропонує високоякісні запчастини та механізми, своєчасно доставляючи їх на об'єкт замовника;
  • Великий вибір вантажних ліфтів з машинним відділенням і без нього, з редукторним або безредукторним приводом, можуть бути спроєктовані за індивідуальним проєктом.

Вимоги до вантажних ліфтів

При розробці і виробництві вантажних ліфтів враховуються стандарти і вимоги, згідно з якими корисна площа кабіни ліфтів повинна відповідати номінальній вантажопідйомності, а швидкість - заявленій швидкості заводом-виробником.

Розміри дверного отвору вантажних ліфтів завжди ширші, ніж у пасажирських, вони забезпечують безпечне завантаження і вивантаження. Розміри шахти гарантують надійну роботу підйомного механізму, а при облаштуванні машинного відділення слід передбачити зону обслуговування пристроями управління.

На що звернути увагу при покупці вантажного ліфта?

Плануючи установку вантажного ліфта на своєму підприємстві або приватному секторі, слід проаналізувати необхідність такої машини і умови її роботи, врахувати не тільки вагу вантажу, але і вагу контейнерів, піддонів і навіть навантажувача. Якщо робота обладнання розрахована на спеціальні умови (транспортування небезпечних вантажів, особливі кліматичні умови), то до вимог висуваються особливі стандарти, що забезпечують безпеку. Вони запобігають виникненню ризику, пов'язаного із заподіянням шкоди здоров'ю людини, довкіллю та майну.

У ліфтах XIZI вантажного типу враховані і розроблені всі необхідні системи гальмування, загальні запити до режиму управління, швидкості та іншим системам безпеки. Тому, якщо ви потребуєте в установці вантажного ліфта, ми допоможемо вам професійно підібрати одну з модифікацій, яка передбачає не тільки розміщення вантажів, але і супроводжуючих людей. У нас цілком доступні ціни, висока якість обладнання і комплектуючих, своєчасне постачання, монтаж і технічне обслуговування.

Продукція