Loading

Ескалатори

Траволатори

Ми пропонуємо великий асортимент траволаторів торгової марки XIZI різного сегмента, які за своєю конструкцією нагадують горизонтальну або похилу доріжку (пасажирський конвеєр), що повільно рухається. У них відсутні сходинки, а нахил не може бути досить крутим, на відміну від ескалатора, що обумовлює більш широке застосування і зручне переміщення з інвалідною тадитячою коляскою, пакетами і візками з продуктами.

Траволатори XIZI - завжди надійні і безпечні системи, вони прості в управлінні, доступні в ціні, легко монтуються і обслуговуються.

Конструктивні особливості траволаторов XIZI

Траволатори XIZI здатні прискорити і полегшити рух в місцях великого скупчення народу: великі торгові центри, супермаркети, магазини, вокзали, аеропорти та інші приміщення з невеликою поверховістю. Це відмінна альтернатива ескалаторам, які через свої великі габарити не завжди актуальні в будівлях з малою площею. Для зручного і комфортного користування, поверхню полотна траволатора покривають антиковзаючими матеріалами, які надійно фіксують візок і вантажі, не дозволяючи їм скочуватися або ковзати.

Устаткування характеризується високою пропускною здатністю, великим ресурсом і безперервною роботою. У разі поломки і відключенні електроживлення, ним можна скористатися, як звичайною пішохідною доріжкою. Кут нахилу при їх установці не повинен перевищувати 10-12°, а висота підйому - не більше 10 метрів. При горизонтальному розташуванні - довжина траволатора може досягати 30 м. Найоптимальнішим рішенням для ширини рухаючої доріжки - 1000 мм, вони більш зручні, але при розгляді індивідуальних проєктів, ця величина може бути зменшена.

Переваги траволаторов торгової марки XIZI

Траволатори, вироблені компанією "XIZI Elevator Group", нічим не поступаються в якості в порівнянні з іншою продукцією цих виробників:

  • Ще на стадії розробки були продумані ефективні системи енергозбереження, які в залежності від пасажиропотоку дозволяють економити до 50% електроенергії в порівнянні з простими конструкціями;
  • Пристрої не потребують здійснення диспетчеризації;
  • Мають надійні системи безпеки, які передбачають установку захисних бар'єрів, огорож та балюстрад. Для перевезення пасажирів в екстремальних випадках, балюстрада може бути виконана з антивандальних матеріалів та матеріалів підвищеної міцності. Це важливо для гірничо-лижних курортів і інших організацій з екстремальними розважальними програмами;
  • Конструкція траволаторов забезпечує правильне завантаження, а гальмівна система виробляє автоматичне блокування на похилих секціях.

Стандартне або індивідуальне рішення

Ми готові запропонувати своїм клієнта готові рішення. Але як правило, виробництво траволаторов XIZI проводиться за індивідуальними проєктами з урахуванням побажань клієнта. Вони оптимізовані під потреби конкретних задач і діючої організації. Тому важливими факторами є ширина полотна бігової доріжки, висота підйому, місце розташування (всередині або зовні приміщення), потужність, комплектація додатковими опціями і світлодіодним підсвічуванням. Якщо довжина траволатора велика, то існує необхідність встановлення більш міцних запасних гальм і регулюючих механізмів.

Особлива увага приділяється дизайну, адже важливо, щоб обладнання служило не тільки в якості підйомного механізму, але чудово виглядало на тлі загального інтер'єру будівлі.

Продукція