Loading

Ескалатори

Громадські ескалатори

Громадський сектор, як сукупність державних підприємств і організацій, несе велику відповідальність перед споживачами, тому облаштовує станції метрополітену, вокзали, підземні переходи, великі торгові центри, кінотеатри і навіть схили в місцях зі складним рельєфом гідними та безпечними засобами для пересування. Ці засоби є громадські ескалатори XIZI у вигляді бігових сходинок, конструкція яких забезпечує бездоганну інтеграцію з будь-яким типом будівлі та є радикальною складовою процесу змін в архітектурі. Це цілий світ зі своїми правилами, в якому кожна людина повинна відчувати себе захищеною.

Купити громадські ескалатори і бігові доріжки торгової марки XIZI можна у нас за доступною ціною. Ми реалізуємо, доставляємо, монтуємо і проводимо технічне обслуговування продукції, пропонуємо готові рішення і замовлення, виконані за індивідуальним проєктом замовника.

Основні завдання суспільного ескалатора XIZI

Громадські ескалатори XIZI покликані виконувати кілька важливих функцій:

  • Створити необхідний рівень комфортності в приміщенні при пересуванні;
  • Маючи високу пропускну здатність і безперервну дію рухомих ступенів, вони забезпечують переміщення людей з одного рівня на інший;
  • Вони допомагають розділити потік людей і рівномірний розподіл людей по всіх поверхах будівлі;
  • Створюють сприятливе враження про будову, в якому вони знаходяться.

Основні характеристики ескалатора

Бездоганні якість і безпека

Не дивлячись на те, що громадські ескалатори XIZI являють собою ідеальне поєднання функціональності і стилю, вони розробляються з урахуванням високих вимог до міцності і безпеки, адже ніщо так не важливо, як захистити життя і здоров'я людей під час їх руху. Саме тому компанія інтегрувала додаткові системи безпеки, використовує для виробництва устаткування найякісніші матеріали і технології, зокрема екологічні та енергозберігаючі. Вони знижують рівень викиду вуглекислого газу, не вимагають великої кількості змащувальних речовин і дозволяють істотно заощаджувати на споживанні електроенергії. Крім усього іншого є режим очікування та періодичний режим експлуатації.

У конструкції присутні елементи, які перешкоджають падінню пасажирів: висока балюстрада, зручні поручні, закруглені сходинки, бар'єри, що перешкоджають захопленню об'єктів, протиковзке покриття. При виявленні проблем поліпшена електронна система безпеки швидко активує гальма. Устаткування проходить жорстке тестування за допомогою динамічного навантаження і на злам сходинок, що гарантує їх високу якість та тривалий експлуатаційний термін.

Стиль і дизайн

Особлива увага приділяється дизайну громадських ескалаторів, адже XIZI - це досконалість у всьому. Тому вам надано великий вибір обробки щаблів, балюстрад та поручнів, витончені лінії поручнів, наявність ефективного світлодіодного підсвічування дає можливість вибирати для них різні кольори. Наявність індикаторів напрямку допоможе зорієнтуватися з напрямком пасажиропотоку.

Інші параметри громадських ескалаторів XIZI

Можливий вибір ширини сходинок (600, 800 і 1000 мм), але найоптимальнішим варіантом є ширина 1000 мм так, як вона дає користувачам безперешкодний доступ на полотно навіть з багажем. Оптимальною швидкістю для такого обладнання є 0,5 м/с, це загальноприйнятий стандарт для торгових секторів, який поєднує гарну пропускну здатність і безпеку. Можливі й інші варіанти, які підійдуть для переривчастого потоку пасажирів на залізничних станціях.

Продукція