Loading

Ліфти

Панорамний ліфт є одним з найкрасивіших і представницьких видів ліфтів. Такий ліфт має багато переваг.

Панорамні ліфти

Панорамні ліфти

Сучасні технології будівництва дозволили будувати монументальні хмарочоси на сотні метрів у висоту, але використовувати їх для житла і роботи можна тільки при наявності підйомних споруд. Функцію доставки з поверху на поверх довірили ліфтам, в тому числі і моделям з гарним оглядом. Вони відрізняються від звичайних конструкцій присутністю прозорою кабіни і є вдалим поєднанням інноваційних технічних і дизайнерських ідей. Купити панорамні ліфти XIZI можна у Україні за доступною ціною. Вони гармонійно виглядають в торгово-розважальних центрах, великих готелях, спортивних комплексах та інших бізнес-центрах нашого міста, країни та світу.

Особливості панорамних ліфтів XIZI

Панорамні ліфти XIZI - це високоякісна і сучасна продукція, представлена компанією "XIZI Elevator Group", яка веде постійний контроль якості і спеціалізується на комплексному проєктуванні, дослідженні, розробках, виробництві, монтажі і післяпродажному обслуговуванні. Такий комплексний підхід гарантує тривалий термін експлуатації і безпечну роботу всіх систем і механізмів.

До досягнень і переваг панорамних ліфтів торгової марки XIZI можна віднести:

  • Можливість вибору стандартного рішення або виготовлення за індивідуальним проєктом, коли розмірні і швидкісні параметри, форми і дизайнерське оформлення кабіни підбираються з урахуванням ваших побажань і особливостей будівельного об'єкта;
  • Тиху роботу, плавність руху і точність зупинки, регульовану швидкість;
  • Досконалу систему управління, яка забезпечує комфорт пасажирам і тим, хто проводить технічне обслуговування;
  • Нові технологічні рішення (безредукторна лебідка на постійних магнітах), що забезпечують потужну тягу і виключають появу вібрації;
  • Енергозберігаючу технологію, що гарантує мінімальне споживання електроенергії;
  • У них компактне машинне відділення, тому займають мало місця всередині будівлі. Якщо будинок вже побудований, а необхідність в підйомному механізмі з'явилася, установку ліфта можна зробити зовні;
  • Представлені асортиментним рядом з електроприводом і гідравлічним приводом різної вантажопідйомності, з машинним відділенням над шахтою ліфта і без машинного приміщення, які економлять простір і витримують більшу вагу.

Можливе оформлення панорамних ліфтів

Панорамні ліфти бренду XIZI можуть мати різне естетичне оформлення, вони проєктуються в залежності від переваги замовника, місця розташування пристрою і необхідності підкреслити унікальні форми будівлі. Це безліч різних комбінацій, де чудово поєднуються багата на вигляд шліфована нержавіюча сталь, ламіноване скло, дзеркальна нержавіюча сталь для поручнів, полірована латунь, темні анодовані декоративні елементи, вертикальні світильники всередині кабіни - ці та інші варіанти з закінченим стилем створюють відчуття величі і краси.

Теж саме стосується і конструкцій панорамних ліфтів. Необмежені формою шахти, вони можуть бути трапецієподібними, циліндричними, прямокутними, напівкруглими, з кількома кутами і іншими конфігураціями.

Скління панорамних ліфтів проводиться з однією, двома або з усіма прозорими стінами Скло для такого обладнання використовують надійне, високої міцності.

Якщо проєкт вашого будівельного об'єкту (приватний будинок, яхта або бізнес-центр) вимагає наявності панорамного ліфта, звертайтеся в нашу компанію. Ми доставляємо, монтуємо і технічно обслуговуємо продукцію торгової марки XIZI. У нас можна замовити комплектуючі та запчастини до будь-якої моделі.

Продукція