Loading

Ескалатори

Комерційний ескалатор - це сучасне обладнання, розроблене на основі нових технологій, воно успішно проявляє себе під час тривалої експлуатації в різних галузях комерційної діяльності.

Комерційні ескалатори

Протягом багатьох років компанія "XIZI Elevator Group" пропонує своїм клієнтам продукцію в сфері безпечних і комфортних переміщень пасажирів з одного рівня на інший. Це сучасне обладнання, розроблене на основі нових технологій, воно успішно проявляє себе під час тривалої експлуатації в різних галузях комерційної діяльності. До такого обладнання відносяться комерційні ескалатори XIZI, за допомогою яких істотно поліпшується архітектура торгових і розважальних центрів, громадських будівель, готелів та офісних приміщень. Вони представлені стандартними рішеннями і пропозиціями з індивідуальними проєктами, які відрізняються широким спектром опцій, розмірними параметрами, висотою підйому і дизайнерським оформленням.

Комерційні ескалатори торговельної марки XIZI - це бездоганна якість, доступна ціна і комплексний підхід з продажем, монтажем і післяпродажному технічному обслуговуванні.

Переваги комерційних ескалаторів XIZI

Комерційні ескалатори XIZI є підйомно-транспортними машинами безперервної дії з кутом нахилу 30-35 ° і номінальною швидкістю 0,5 м/с. За виглядом вони нагадують штурмову драбину з рухомими сходинками, які приєднані до замкненого кола і приводяться в дію за допомогою електродвигуна. Їх пропускна здатність в рази перевищує можливості пасажирських ліфтів. Ширина кроку сходинки становить 600/800/1000 мм. Крім відмінних технічних параметрів, ці механізми мають і інші переваги.

Комфортне пересування

Завдяки високоякісним, міцним та зносостійким матеріалам, які використовують для виробництва комерційних ескалаторів, надійності з'єднання всіх елементів конструкції та сучасних технологій безпеки, забезпечується зручне переміщення пасажирів між поверхами. Устаткування характеризується низьким рівнем шуму, мінімальною вібрацією, плавністю підйому, наявністю скляної балюстради і зручним для захоплення рукою поручнем, що гарантує у людей почуття комфорту і безпеки, справляє приємне враження навіть в умовах інтенсивного трафіку.

Еко-ефективні рішення

Екологічна і пожежна безпека пристроїв здійснюється за рахунок використання екологічно чистих матеріалів для виробництва та обслуговування ліфта, чимала частина з яких придатна для повторної переробки. У конструкції використовуються тягові ланцюги і ферма, які не потребують змащення, а викид вуглекислого газу знижено до мінімуму.

Впровадження у виробництво енергозберігаючої технології дозволяє економити до 25% електроенергії, при цьому є можливість при низькому і високому рівні пасажиропотоку перемикати обладнання в спеціальний режим, а при їх відсутності - ескалатор зупиняється.

Ефективність

Завдяки удосконаленій системі управління, підйомні машини даного типу демонструють високу ефективність в роботі, тривалий експлуатаційний термін і ремонтопридатність всіх систем і механізмів.

На що звернути увагу при покупці ескалаторів комерційного типу?

При замовленні ескалаторів XIZI для комерційних цілей слід звернути увагу на його тип, скоріше за все вам знадобиться поверхова конструкція, довжина якої не дуже велика на відміну від тунельних модифікацій. До того ж, швидкість, висота підйому, споживана потужність - це теж важливі критерії, від яких буде залежати продуктивність обладнання. Якщо у вас виникли сумніви, питання або інші проблеми при покупці пристроїв, телефонуйте, ми завжди раді допомогти у виборі та установці.

Продукція