Loading
Новини

Новини

Команда XIZI проводить активну діяльність у багатьох практиках, надаючи широкий спектр продукції і у Вас є можливість відслідковувати всі новини нашої компанії

Контроль епідемічної ситуації на підприємстві XIZI і відновлення виробництва

27 БЕР, 2020

860
Контроль епідемічної ситуації на підприємстві XIZI і відновлення виробництва
27 березня у другій половині дня Ван Ліхуа, заступник голови КНПКК Ханчжоу, голова Закордонної Китайської федерації, Чжоу Чжілінь, заступник голови КНПКК, голова Комітету аграрної робочої партії і інші керівники КНПКК, перебували в Пан Нінтуне, члени Постійного комітету Ліньского райкому КПК, Цю Сяомінь, віце-голова ЦК КПРС і заступник голови ЦК КПКК, заступник в супроводі керівництва віце-голови Чжан Миня і його оточення відвідали Xizi Elevator для проведення розслідувань з метою запобігання і контролю епідемічної ситуації на підприємстві і відновлення виробництва. Лю Веньчан, секретар і президент відділення партії Ліфт Ксіцзи, Сюй Венььмін, заступник секретаря і віце-президент, і Чжен Ся, віце-президент, тепло прийняли і супроводжували інспекцію.
 
 
Лідери КНПКК відвідали фабрику інтелектуальних виробництв Xizi Elevator, ретельно вивчили ефективні заходи, прийняті нашою компанією для запобігання і контролю епідемічної ситуації та відновлення виробництва, а також активно і з наукової точки зору діяли на Xizi Elevator. Видатні показники перемоги підтверджені.
 
 
Пан Лю Веньчан поділився з керівниками НПКРК успішним досвідом підприємства в боротьбі з епідемією і відновленням виробництва, а також щиро подякував керівникам різних відділів за допомогу в процесі відновлення виробництва. Він сказав, що Xizi Elevator буде в повній мірі використовувати політику підтримки уряду, швидко оговтається від наслідків епідемії і буде прагнути до досягнення річного цільового показника.
 
 
XIZI ліфт для всього світу є в якості національного бренду ліфта - майже чотири десятиліття благого управління, створив штаб-квартири в світі, десять в найбільших областях стратегічного розташування. Ми завжди наполягаємо на посиленні побудови системи управління підприємством і прагнемо стимулювати безперервний ріст підприємства за допомогою рясних інновацій, що сприяють створенню всеосяжного благополучного суспільства в 2020 році!