Loading
Новини

Новини

Команда XIZI проводить активну діяльність у багатьох практиках, надаючи широкий спектр продукції і у Вас є можливість відслідковувати всі новини нашої компанії

Xizi Elevator сприяє в наданні допомоги в рамках проєкту по лікарні в Замбії

15 СІЧ, 2020

848
Xizi Elevator сприяє в наданні допомоги в рамках проєкту по лікарні в Замбії

Нещодавно проєкт з надання китайської допомоги лікарні Замбії Леві Мванаваса був завершений з випередженням графіка, оскільки Xizi Elevator - єдина нова лікарня для діагностики та лікування коронарної пневмонії в місті Лусака, яка пропонує комплексне, систематичне і безпечне рішення для забезпечення пасажиропотоку.

Проєкт лікарні в Замбії було розпочато 12 травня 2017 року, а приймання завершене 14 січня цього року. Проєкт розташований в Лусаці, столиці Замбії, розрахований на 826 ліжок і є однією з найбільших сучасних лікарень в Африці. Проєкт має велике значення для поліпшення медичного рівня Замбії і поліпшення стану здоров'я місцевого населення.

Xizi Elevator Technology обслуговує багато лікарень класу А. Завдяки накопиченому багаторічному досвіду і осадження технологій, ми проєктуємо у відповідності з особливими умовами і потребами лікарні з безпечної, комфортної, інтелектуальної і зручної точки зору, щоб захистити канал безпеки життя.